Spis blogów

Tutaj możecie reklamować swoje blogi.

39 komentarzy:

 1. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając:
  http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie:
  waiting-for-a-girl-like-you.blogspot.com
  http://i-want-to-be-your-reason-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/ [ZAYN]
  "To tak jakby pokochać własnego wroga. Zacząć oddychać wiedząc, że jest blisko. Naprawdę go nienawidzę. Naprawdę mam go dosyć. Tylko czasami czuję jakby był moją kokainą. To jego obecność daje mi siły, a zapach męskich perfum przyprawia mnie o motylki w nosie. Kocham go całym sercem, ale jednocześnie nienawidzę. Czuję się jak dwie osoby w jednym ciele."

  oraz kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/ [ZAYN]
  Zayn będzie musiał uporać się z problemami swoimi, swojej dziewczyny, wychować dziesięcioletnią Joy, a przy okazji zająć się zespołem. Los oczywiście będzie chciał inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która, podążając za swoją nieudaną randką w ciemno, wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania, szczególnie, że dodałam już VI rozdział!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeden dzień zmienia wszystko.
  Trójka nastolatków staje przed niesamowitym wyzwaniem, jakim jest przeczytanie listów pożegnalnych swojej przyjaciółki, zaadresowanych do ich samych.
  Wzruszenia i smutek, ból po stracie.
  Jak postąpią? Do czego się posuną?
  Sprawdź :> http://and-ill-be-gone-tonight.blogspot.com/ || pojawił się prolog :>

  Z góry dziękuję :>

  OdpowiedzUsuń
 7. chciałabym cię zaprosić do mnie :) prowadzę Prophecy of Alamer, stronka z rozdziałami mojego opowiadania fantasy ;)
  Tu masz link : http://elfiahistoria.blogspot.com
  A oto krótki opis, który mam nadzieje zachęci cię do wejścia i zostawieniu po sobie śladu w postaci komentarza ;)

  Rodzeństwo Wileńskich postanawia opłynąć całą kulę ziemską. Wszystko idzie po ich myśli, lecz pewnego dnia podczas potężnego sztormu ocierają się o śmierć. Ich statek zostaje zatopiony, a los wydaje się być przesądzony, gdy nagle z odsieczą przybywa im grupa nieznajomych z tajemniczym chłopakiem na czele. Wybawiciel okazuję się być następcą elfickiego tronu i zabiera Wiktorię i Eryka do swojego królestwa - mitycznej wyspy Karaniry, będącej częścią Archipelagu Księżycowego, miejsca, gdzie zwykli ludzie mają mają wstępu. Rodzeństwo początkowo nie wierzyć w historię księcia, lecz wkrótce przekonują się o jej prawdziwości. Cedric zabiera ich do pałacu Alamer, gdzie Wileńscy poznają jego siostrę Nimfadorę i Falena, znienawidzonego brata, który zrobiłby wszystko, aby po śmierci ojca objąć władzę w królestwie, choćby za cenę życia Cedrica. Księżniczka w krótkim czasie staje się najlepszą przyjaciółką Wiktorii i zakochuje się z wzajemnością w Eryku. Niestety na drodze ich miłości stoją zobowiązania dziewczyny wobec lorda Rebio II, z którym zaaranżowano jej przyszłe małżeństwo. Niebawem Wileńscy dowiadują się, że Karainra nie jest spokojną, bajeczną krainą, za jaką wzięli ją na początku, lecz pogrążanym w wielowiekowej, krwawej wojnie państwem. Cedric mówi ukochanej Wiktorii, że trafili w samo centrum walki o dominację, toczonej między nimi a Zdrajcami, wyklętymi elfami dążącymi do wprowadzenia tyrani. Wiktoria jest w szoki, kiedy przez przypadek dowiaduje się, że starszy brat Cedrica, Falen również jest jednym z nich, ale nie może nikomu powiedzieć z obawy o życie jej i jej bliskich.
  Przybycie rodzeństwa na wyspę nie jest przypadkowe, w jak wielkim szoku będą, kiedy odkryją pradawną przepowiednie, zapowiadającą ich pojawienie się w celu zakończenia rozlewu krwi niewinnych? Czy uda im się dopełnić swojego przeznaczenia? Jaka jest szansa, iż miłość Nimfadory i Eryka przekona króla do odwołania zaplanowanego przed laty ślubu?
  przepraszam za spam i pozdrawiam, miranda ^^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Marta jest zwyczajną 18- latką prowadzącą do tej pory mało interesujące życie.
  Ma 14-letnią siostrę Julkę, która przepada za One Direction. Przyjaciółki Marty: Zośka, Kaśka i Ewelina też uwielbiają ten zespół, każda z nich ma swojego ulubieńca.
  Natomist główna bohaterka nie przepada zabardzo za tym zespołem i uważa, że jego członkowie są pedalscy. Pewnego dnia oznajmia swoim przyjaciółkom, że dostała od swoich rodziców w prezencie na 18 urodziny bilet do Londynu. Jedna z przyjaciółek odkrywa, że na odwrocie bilotu do Londynu znajdują się też wejściówki na koncert 1d.
  Spoczątku jest bardzo niemiła dla Louisa, jednak potem stopniowo się w nim zakochuje. W głowie dziewczyny panuje jeszcze większy mętlik kiedy jeszcze jeden z członków tego światowego boysbandu wyznaje jej miłość. Zakochany w niej jest też Piotrek - najlepszy przyjaciel, który potem będzie z Zośka. To właśnie z nim zdradzi Nialla. Do tego dojdzie jeszcze jeden przyjaciel Kevin, który uratuje Eweline przed gwałtem i będzie chciał ją odebrać Harremu. Jak myślicie jak zakończy się ta historia?

  OdpowiedzUsuń
 9. link: nieprawdopodobnamilosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam też drugi :)

  Jessica wiodła do tej pory spokojne i szczęśliwe życie.
  Niestety pewnego dnia straciła swoich ukochanych rodziców i dotychczasowe życie. Została wampirem i jej jedynym pragnieniem
  stała się ludzka krew. Co się stanie kiedy spotka wampira, który ją przemienił? Co okaże się najsilniejsze? Chęć zemsty, pożądania czy może miłości? Link: dangerousvampires.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Molly to uczennica szkoły dla utalentowanych. Uczą się w niej różne gwiazdy, wśród których jest One Direction. Na początku dziewczyna ich nie cierpi, ale później zakochuje się w jednym z nich i zostaje jego dziewczyną. Problem stanie się wtedy gdy Molly zakocha się w jego przyjacielu z zespołu. Co będzie dalej? Którego wybierze? Louis czy Harry? Dowiesz się czytając mojego bloga.
  link: http://take-me-home-one-direction-1d.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dwie dziewczyny.
  Anglia.
  Jedno przypadkowe spotkanie.
  Drugie.. lecz czy przypadkowe?
  Kłótnie,
  Uczucia,
  Niefortunna impreza i.. kontrakt.
  Wyjazd, i tajemnicze spotkanie.
  Wypadek i wyznanie uczuć.

  Dwie dziewczyny, i... dwa boysbandy.

  The Wanted, One Direction.. czy potrafią się dogadać,
  jeżeli chodzi o coś ważnego? O uczucia?

  Przekonaj się! ---> http://tw-1d-we-write-story.blogspot.com/
  Nie przekonana? Obejrzyj zwiastun! ---> http://www.youtube.com/watch?v=8GAsAx8yNA4

  OdpowiedzUsuń
 13. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń

 14. Pseplasam za spam ♥♥
  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Dwa różna światy
  - Ona , anorektyczka bojąca się swojego odbicia w lustrze
  - On arogancki dupek
  Główny bohater Louis

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam do mnie http://it-is-better.blogspot.com/ Nie dawno zaczęłamwięc licze na komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 16. Co się dzieje, kiedy z czasem sobie zapominasz o wielu ważnych sprawach? O bólu jaki przeżyłeś? Problemach z jakimi się zmagałeś? Najcudowniejszych wspomnieniach jakie miałeś? Miłości swojego życia? Przyjaźni? Rodzinie? A nawet o tym kim jesteś? Co jeśli to wszystko, zgubiłeś w otchłani swojej pamięci nie z własnej winy? Kiedy układasz sobie życie na nowo, wszystko nagle wraca. Wszystkie wspomnienia, ból i cierpienia. To czego nie chciałeś pamiętać i to co chciałeś. Co się stanie kiedy pamięć powróci na nowo, a przez to pojawią się komplikacje i wiele tajemnic do odkrycia?

  ,, Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie, pamięć jest twoim panem’’.

  Dzisiaj po ponad dwóch miesiącach nieobecności na blogosferze, założyłam nowego bloga i zaczęłam pisać nowe opowiadanie, oczywiście o 1D. Dlatego też, chciałabym Cię na nie zaprosić, ponieważ czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Bez nich ono nie miałoby sensu. Nie wiem co więcej mam napisać, żeby zaciekawić, a nie zdradzić wszystkiego, co zostanie niedługo wyjaśnione w rozdziałach, więc jedynie poproszę Cię, abyś zajrzała, przeczytała i jeśli Ci spodoba, została ze mną na dłużej. Liczę na szczerą opinię oraz to, że w ogóle do mnie zajrzysz. Zachęcam do dodawania się do obserwatorów. Przepraszam za spam i życzę miłego dnia!

  http://now-is-all-we-got.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

  Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?
  Czy Harry i Niall dokonają zemsty ?
  Zdążą uciec ?

  Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

  http://special-death-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. [SPAM]
  Paczka przyjaciół z Nowego Yorku. Ich problemy, miłostki, zamiary, smutki i inne. Złośliwa i wygadana Sarah, jej najlepsza przyjaciółka- empatyczna i szczera Reichel. Przyjaźnią się od dawna, ale Sarah jest typem osoby, nie ufającej wielu ludziom. Jedynie Reich zna jej sekrety.
  Pewnego dnia do liceum, do którego uczęszcza paczka, wprowadza się tajemniczy i nieśmiały chłopak- Harry. Od razu zyskuje uwagę dziewczyn. Czy to zrujnuje ich przyjaźń? Komu Harry zdoła zaufać?

  Tego dowiecie się na people-lies-true-cry.blogspot.com .

  OdpowiedzUsuń
 19. Ashley Linson jest nastolatką z bardzo trudną sytuacją rodzinną. Jej mama zmarła trzy lata temu i od tej pory dziewczyna i jej młodszy brat są katowani przez wiecznie pijanego ojca. Ashley i Josh (jej brat) przeprowadzają się z Nowego Jorku do Londynu. Tam dziewczyna poznaje sympatycznego i życzliwego chłopaka-Drake'a. Z początku dziewczyna nie lubi Drake'a, ale później stają się przyjaciółmi. Rodzi się między nimi uczucie, które stopniowo się sypie, kiedy Ashley poznaje przyjaciela Drake'a-Logana.
  Chłopak jest chamski i wulgarny, a pomimo to zakochuje się w Ashley z wzajemnością. Którego z chłopaków wybierze 19-latka?

  Ps: Opowiadanie nie jest o One Direction. Głównymi bohaterami są Ian Somerhalder, Paul Wesley i Nina Dobrev.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam dodać, że dopiero je zaczynam :)
   Link: jak-dokonac-wyboru.blogspot.com

   Usuń
 20. Opowiadanie o Harrym Stylesie

  Claire Brown to zwyczajna nastolatka, która ma kochających rodziców i brata.
  Nie ma żadnych przyjaciół i jest wyśmiewana w szkole.
  Jej życie zmienia się o 180 stopni kiedy przez przypadek poznaje Harrego Stylesa - szkolnego badboya.
  Wspólny projekt z historii zbliża ich do siebie.
  Claire uważa go za ideał chłopaka.
  Czy pozna jego mroczny sekret?
  Czy dowie się o jego zawodzie?
  I najważniejsze...
  Czy Harry obroni przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

  Link: gangczerwonychwezy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten blog i ten powyżej zapowiadają się znakomicie. Na pewno będę je czytać. Pozdrawiam xx

   Usuń
 21. http://zostan-soba-bo-kazdy-inny-jest-zajety.blogspot.com/
  Siostry przeprowadzają się do Londynu, do ojca. Paul poznaje je z zespołem, Naomi nie jest pozytywnie nastawiona do chłopaków, a Francess woli się skupić na pracy niż romansach. Co się stanie jeśli połączy się siostry z wilkołakami? Czy miłość znajdzie miejsce w ich sercach?

  OdpowiedzUsuń
 22. "The Imperial College of Science, Technology and Medicine jest
  publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie.
  Specjalizuje się w dziedzinie nauki, inżyniernii oraz medycyny.
  To właśnie tam od połowy roku szkolnego będą uczęszczać
  Danielle i Cassie, które są dla siebie jak siostry.
  Niall i Harry, chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają
  się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni.
  Danielle i Cassie będą miały poważne problemy.
  Chłopaki namącą w głowie dziewczyn.
  Czy wszystko dobrze się skończy?"

  http://aslongasyouloveme-fanfiction.blogspot.com/
  (zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=r7B9jO81sy8)

  /Panda & Cassie :) x

  OdpowiedzUsuń
 23. "Wspomnienia to odłamki duszy, pokazują, kim jeteśmy w rzeczywistości. Tracąc je, tracimy samych siebie".

  Zapraszam z całego serca na prolog :
  The-future-begins-today.blogspot.com

  Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś wypowiedziała się o nim w kilku słowach :33

  Pozdrawiam,
  Miy ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy wiesz jak to jest być zgwałconym? Dziewczyny mogą mieć fobię do końca życia,mogą nigdy już nie chcieć uprawiać stosunku płciowego,nienawidzą swojego ciała,a wszystko to przez jedną chwilę,przez parę minut męczarni.A co jeśli przeżywasz to codziennie? Od kiedy moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym mój brat molestuje mnie seksualnie,a ja nie mam prawa głosu.Nie mam przyjaciół,oceny nie są zbyt piękne,a na moich nadgarstkach codziennie widnieją nowe krwawe linie.W takim razie co mnie tu jeszcze utrzymuje? Moje sny.W moich snach jest moja mama,zawsze ze mną rozmawia,mówi,że będzie lepiej,wierze jej.Jednak co się stanie,kiedy nienawiść przerodzi się w miłość? Czy to możliwe,żebym pokochała kogoś kto sprawił mi tyle ogromnego bólu? Czy miłość pokona barierę kazirodztwa i stanowczego "nie" wszystkich wokół?

  Zapraszam do mnie na fan-fiction z Louisem Tomlinsonem i Lily Collins w roli głównej.Dopiero zaczynam :) I baaardzo przepraszam za spam. http://incest-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Katrina po 21 latach nieustannych problemów w Polsce postanawia przeprowadzić się do Londynu, miasta które za dzieciństwa uwielbiała. Poznaje tam chłopaka którego bardzo lubi, lecz nie mówi mu całej prawdy o sobie. Z czasem coraz bardziej się do siebie zbliżają. Katrina próbuję się od niego oddalić aby nie poznał jej sekretu, lecz nie umie. Czy Kat poradzi sobie z problemami i czy Louis pozna jej mały sekret? Zapraszam do czytania :)
  http://fanfiction-lovi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. ~Honey~
  Niespodziewane spotkanie na ulicach Londynu. Samochód Demi ociera o auto Harry'ego Styles'a. Szefa dużej gangsty w Anglii.
  Za cel wybrał sobie właśnie ją. Caroline Demi zostaje uprowadzona do jego domu. Tam panują dość rygorystyczne zasady, jednak nigdy nie podniósł na nią ręki.
  Kolizja dwóch odmiennych charakterów, przemieni się w kłótnie. Częste awantury i ucieczki.
  Jak się to zakończy?
  http://psychologist-fanfiction.blogspot.com/
  ~Fifty Shades of Tomlinson~
  Niebieskie oczy, które zakryło pożądanie. Nic więcej się nie liczyło, oprócz seksu.
  Ona była niewinną dziewczyną poznającą Nowy York i spotkała Jego.
  Nie rezygnowała. Brnęła w znajomość, którą spowijała tajemnica.
  Była zobowiązana przestrzegać reguł. Ale czy stała się uległą?
  http://shades-of-tomlinson-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Radzę zaopatrzyć się w szablon zachęcający do czytania :) ( wiadomo wygląda bloga przyciąga również )
   graficiarnia-onedirection.blogspot

   Usuń
 27. the-tomb-raider.blogspot.com

  "Dla wszystkich,
  którzy myślą,
  że mnie znają:

  wybaczam wam"  Historia stworzona z inspiracji serii gier komputerowych Tomb Raider.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------
  hypnnotist.blogspot.com

  Oto jest świat.
  Piękne i straszne rzeczy będą się działy.
  Nie bój się.

  Młody więzień od kilkunastu lat mieszka w sierocińcu, na najrzadziej odwiedzanej ulicy francuskiego Rennes. Któregoś razu, podczas kolejnej próby ucieczki, w samym środku miasta, spotyka szczęściarza odzianego w długi, czarny płaszcz. Poirytowany Nate, postanawia, na jej prośbę, odwieźć dziewczynę tam, skąd przyszła. Doznaje szoku, widząc budynek, przed którym ta kazała mu się zatrzymać. Biegnie, usiłując ją odciągnąć od chorego pomysłu, jakim było wejście do środka. Na próżno. Za Melodią zatrzasnęły się ciężkie drzwi, za które nikt z zewnątrz nie miał prawa wstępu.

  Gorąco zapraszam na obydwa blogi, M

  OdpowiedzUsuń
 28. Główni bohaterowie Angel i Zayn
  Ona, powraca po latach
  On, postrach miasta
  Ona, ułożona dziewczyna
  On, nieokrzesany młodzieniec
  Ale czy na pewno
  Niby dwa przeciwieństwa
  Ale czy nie przeciwieństwa się przyciągają
  Czy wszyscy są tymi za których się podają
  Czy ktoś nie skrywa tajemnicy
  Kto zdrajca a kto przyjaciel
  Czy dawne sekrety ujrzą światło dzienne
  Jakie wyjdą tego konsekwencję.
  http://ostatniaszansaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Pomimo, że Emmaline Brown, codziennie otoczona jest przyjaciółmi, czuje się samotna. Nie ma prawdziwych przyjaciół, a nikt z otaczających ją ludzi nie zna jej naprawdę. Jej jedynym prawdziwym przyjacielem jest chłopak online, chłopak, którego nie spotkała w prawdziwym życiu; osoba o nieznanym imieniu, której zwierza się ze swoich marzeń i tajemnic. Gdy przeprowadza się ze słonecznego San Francisco do małego miasteczka Holmes Chapel, stwierdza, że jej stosunki z nowym sąsiadem, Harrym Stylesem, nie należą do najlepszych. Kiedy konflikt z sąsiadem trwa, dziewczyna szuka pocieszenia u przyjaciela w internecie.Wtedy właśnie, jej dwa światy, online i offline, niespodziewanie zaczną się ze sobą zderzać.

  http://internetowy-przyjaciel-harry-styles.blogspot.com/
  Pozdrawiam<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 30. http://naprawic-dusze-1d.blogspot.com/ dużo scenek +18 :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Ona-wrażliwa nieśmiała dziewczyna
  On-właściciel kancelarii adwokackiej
  Dwa odrębne światy zderzają się ze sobą,rodząc więź

  http://effective-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Jedna bezbronna dziewczyna. Pięciu sławnych chłopaków. Dwa różne światy lecz wspólna przeszłość.
  Co takiego może łączyć 20 -letnią studentkę prawa i słynne One Direction?
  Przedszkole? Ciocia babci kota psa sąsiada? A może jakaś młodzieńcza miłość?
  Odpowiedź na te pytania znajdziesz czytając odrobinę pokręcony pamiętnik Eve Thompson. Serdecznie zapraszam do czytania "One Night in Club". Ariana McDee.
  http://onestoryonedream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. http://stay-with-me-1d.blogspot.com/

  "Jedna noc jest w stanie zmienić WSZYSTKO w twoim życiu. Jedno niewinne pragnienie potrafi pokazać, że NIGDY nie poznamy siebie na wylot. Jeden człowiek da rade uświadomić ci czego tak NAPRAWDĘ pragniesz od życia."

  Nie chcę się tu rozpisywać, więc po prostu zapraszam cię na nowego bloga z udziałem One Direction (głównym bohaterem jest Niall), do zapoznania się z resztą bohaterów, fabułą i pierwszy rozdziałem, kto wie może spodoba Ci się to co robię i zostaniesz ze mną na dłużej :)
  http://stay-with-me-1d.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że pozostawisz po sobie ślad ♥

  OdpowiedzUsuń
 35. http://potrzebuje-twojej-milosci.blogspot.com/ zapraszam serdecznie :3

  OdpowiedzUsuń
 36. Arivan Morgenstern jest Nienarodzoną. Rasą, która pilnuje porządku w trzech światach: jej-Alias, na ziemi oraz świecie Ciemności. Dziewczyna za nie posłuszeństwo zostaję zesłana na 250 dni na ziemię, gdzie ma odnaleźć chłopaka. Jak się okazuję nie takiego zwykłego. Sprawa miała być prosta, jednak ona nie umie go oddać Radzie. Dlaczego? Czy dowie się o przepowiedni o sobie i nim? Czy sprosta temu co na nią czeka?Czy dojdzie do straszliwego końca? Czy poświęcenie nie będzie zbyt wielkie? Czy Arivan poradzi sobie z tym wszystkim?
  http://fantasylovee.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń