wtorek, 22 lipca 2014

OGŁOSZENIE, NIE OMIJAJ TYLKO CZYTAJ!

Okay, mam nadzieję, że na tym blogu są czytelnicy Harry Styles Musi Odejść bo tego będzie się tyczył post. Niestety, ale ZAWIESZAM bloga. Złym pomysłem było tworzenie go, prowadząc jednocześnie Don't let me go i nie mając rozdziałów na zapas. Przepraszam Was bardzo, bardzo, bardzo mocno, ale nie potrafię tworzyć czegoś na siłę i wole zawiesić bloga niż pisać bzdury, które nikomu się nie podobają. Jednak nie kończę go, tylko zawieszam na pewien czas. Nie lubię nie kończyć tego co zaczęłam, dlatego wrócę do tej historii, gdy tylko trochę odpocznę i będę miała lepszy czas. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam. Mam nadzieję, że zrozumiecie.
Nowy rozdział Don't let me go pojawi się do piątku. 
Kocham Was xxx 

3 komentarze:

  1. szkoda bo tamten blog bardzo mi się podoba ;c a jakie było moje porycie że wchodzę a tam "Blog dla zaproszonych czytelników..." bla bla bla XD a DON'T LET ME GO to najlepsze opowiadanie ever <3 czekam na następny oraz życzę weny aby następny rozdział był tak wspaniały jak wszystkie poprzednie :) :* <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda bo zapowiadał sie fajnie ale Don't let me go jest GENIALNE!!!!! Kocham tego bloga!!!! Już sie nie moge doczekać rozdziału.

    OdpowiedzUsuń
  3. Okej czekam niecierpliwie na następny rozdział Don't let me go

    OdpowiedzUsuń